Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Stary Uścimów - Oferty sprzedaży nieruchomości

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

820 000 zł11 248 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną objętą mpzp położoną w miejscowości Łuszczów-Kolonia Gmina Łęczna przy drodze publicznej Lublin - Łęczna z własną drogą dojazdową do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Spiczyn(Stary Uścimów + 20 km)

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy, ciepły i ekonomiczny w użytkowaniu dom, przygotowany do zamieszkania dla dwóch rodzin. Szybka komunikacja do miasta. Odległość od granic Lublina ok 14km. - budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Uścimów

Stary Uścimów,lubelskie

89 000 zł4 700 m² 18,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 47 arów - Uścimów Stary Szukasz miejsca na dom w otoczeniu jezior i natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Uścimów Stary - spokojna i urokliwa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Uścimów

Stary Uścimów,lubelskie

100 000 zł3 898 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - w miejscowości Stary Uścimów gmina Uścimów, pow. lubartowski woj. lubelskie o pow. całkowitej 3898 m2, o wymiarach 28mx17m1x18mx175m położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Uścimów

Stary Uścimów,lubelskie

100 000 zł3 898 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Stary Uścimów

Stary Uścimów,lubelskie

120 000 zł12 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania kilka działek budowlanych na terenie Pojezierza Łęczyńsko- włodawskiego w gminie Uścimów (uścimów Stary). Są one położone w odległości 45 km od Lublina i 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lubartów(Stary Uścimów + 24 km)

401 280 zł836 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż działki zlokalizowane w Lubartowie. Grunty położone na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Lejno(Stary Uścimów + 8 km)

295 000 zł78 m² 3 805,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny parterowy dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 77,51 m2 (użytkowa ok. 64,11 m2) znajdujący się w miejscowości Lejno, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Świerszczów

Świerszczów(Stary Uścimów + 22 km)

120 000 zł22 800 m² 5,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 2,28 Ha koło Cycowa w miejscowości Świerszczów. Lokalizacja: świerszczów(gmina Cyców, powiat Łęczyński) Powierzchnia: 2,28 ha (22800m ) Status: zabudowa zagrodaowa Na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij